Opole: Gość motelu usiłował zgwałcić recepcjonistkę. Szuka go policja.

– Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w motelu, gdzie 39-latek wynajął pokój – wyjaśnia mł.asp. Arkadiusz Ostaszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji.

Jak podaje policja, kompletnie nagi mężczyzna zaatakował recepcjonistkę ok. godz. 2 w nocy. Siłą zaciągnął kobietę do pomieszczenia socjalnego ciągnąc ją za włosy – relacjonuje policja.

Bijąc ją wielokrotnie po całym ciele, kazał jej się rozbierać. Kobieta zaczęła wołać o pomoc i stawiać opór wykorzystując chwilę nieuwagi napastnika, chwyciła za długopis, którym zaczęła godzić mężczyznę a następnie uruchomiła alarm. Napastnik uciekł gdy zorientował się, że ochrona została powiadomiona.

Policja zna tożsamość zboczeńca. Jest nim Marcin P. mieszkaniec Katowic, który przez 5 lat był leczony w szpitalu psychiatrycznym.

Mieszkańcy Opola i okolic powinni zachować ostrożność. Śledczy apelują do mieszkańców Tych o to by nie zostawiać otwartych drzwi do swoich mieszkań, piwnic, garaży itd. Prawdopodobnie będzie próbował zdobyć ubranie.

Prosimy o informowanie znajomych, którzy mieszkają w Opolu aby zabezpieczyli pomieszczenia, w których poszukiwany może chcieć się skryć lub ukraść ubranie. Facet jest zdesperowany i nie wiadomo co może przyjść mu do głowy. Od wielu godzin nie przyjął leków a jego zachowanie ciężko jest przewidzieć.

Źródło: TVP, ONET

Dodaj komentarz

37 More posts in Wiadomości i polityka category
Recommended for you
Uwaga! W Kępnie i w Sycowie odnaleziono ciała zamordowanych dziewcząt.

Kępno: Myśliwi znaleźli zamordowaną dziewczynkę w lesie Dziewczynka miała ręce i nogi owinięte taśmą klejącą....