Sadysta zakopał psa żywcem. „Różal” chce go dorwać. „Módl się s…synu!”

Sadysta zakopał psa żywcem. Ta okrutna zbrodnia spowodowała, że znany zawodnik MMA Marcin „Różal” Różalski wpadł w furię i ma zamiar dorwać tego zwyrodnialca. Na swoim Facebooku zaoferował 10 tysięcy złotych nagrody za wskazanie sprawcy, który pobił i zakopał żywcem psa w okolicy wsi Borowiec. Czworonoga udało się uratować.

Jak informuje „Biuro Ochronny Zwierząt”, pobitego i zakopanego psa odnalazł inny czworonóg, który spacerował ze swoim właścicielem. 

„Psiaczek dostał imię – Oli, na cześć owczarka Aleksa, który go odnalazł” – czytamy.

Jak poinformowało stowarzyszenie, pies został pobity, co skończyło się dla niego amputacją oka. Następnie czworonoga zakopano żywcem.

Religijność polaków – mocno deklarowana wiara, mniej widoczna praktyka

„Oli ma 2 lata. Jest już po amputacji oczka. Jak widzicie śpi i wypoczywa po operacji. Podejrzenie postrzelenia było błędne, na prześwietleniu nie widać śrutu, rana powstała w wyniku mocnego uderzenia. Wychodzi na to, że dostał mocny cios w przód i tył głowy. Spędzi jeszcze minimum tydzień w klinice. Trzeba zobaczyć czy uderzenie nie wywołało zmian neurologicznych” – czytamy na Facebooku „Biuro Ochronny Zwierząt”.

Tą bulwersująca sprawą zajęła się już policja. Tym okrucieństwem poruszony został popularny zawodnik MMA Marcin Różalski.

„Różal” znany obrońca zwierząt, zaoferował 10 tysięcy złotych za wskazanie sprawcy tego okrutnego czynu.

„Błagam, znajdźmy tego s…a, c….a, zwyrodnialca, zanim znajdą to coś organy ścigania. Udostępniajcie i działamy. Zakaz litości dla tej k…..y. Za prawdziwe wskazanie mi s…..a będzie wysoka nagroda 10000 zł” – napisał.

Wojownik MMA dodał także, że liczy iż sama rodzinna tego sadysty wyda go „Różalowi”.

„Módl się s……u, bo mam nadzieję, że za taką kwotę nawet twoi bliscy cię wydadzą, a wiedząc o tym co zrobiłaś i nie reagując są tyle samo warci co ty” – napisał.


2 komentarze

Dodaj komentarz

37 More posts in Wiadomości i polityka category
Recommended for you
Uwaga! W Kępnie i w Sycowie odnaleziono ciała zamordowanych dziewcząt.

Kępno: Myśliwi znaleźli zamordowaną dziewczynkę w lesie Dziewczynka miała ręce i nogi owinięte taśmą klejącą....