Z hotelu wypadło okno. Zabiło młodą turystkę

Potworny wypadek w Hongkongu w Chinach. Na 24-letnią turystkę spadło hotelowe okno. Runęło z wysokości 16. piętra. Karetka zabrała kobietę do szpitala, ale lekarzom nie udało się jej uratować. Zmarła. Okoliczności tragedii wyjaśniają teraz policjanci. Wiadomo, że w sprawie zatrzymano pracowniczkę hotelu.

Tragedia rozegrała się w poniedziałek, 21 stycznia w rejonie Tsim Sha Tsui w Hongkongu. Z jednego z hoteli wypadło okno. Runęło z wysokości 16. piętra wprost na chińską turystkę. 24-latka została ciężko ranna. Na miejsce wezwano pogotowie, które zabrało ją do szpitala. Choć lekarze walczyli o życie pacjentki, byli bezsilni. Kobieta zmarła. 

Towarzyszący turystce mężczyzna także został ranny. Jego życiu nic jednak nie zagraża. Okoliczności, w jakich doszło do potwornego wypadku wyjaśnia policja. „Daily Mail” donosi, że w sprawie zatrzymano pracowniczkę hotelu.

Funkcjonariusze poinformowali, że okna w obiekcie można było otworzyć jedynie za pomocą specjalnego klucza. – Sądzimy, że pracowniczka hotelu próbowała otworzyć okno. Gdy tylko jej się udało, to nagle wypadło – powiedziała policjantka Chan Ka-ying.

Pracowniczka hotelu trafiła do aresztu, który opuściła we wtorek, po wpłaceniu kaucji. Będzie musiała zgłosić się do śledczych na początku lutego.

Dodaj komentarz

37 More posts in Wiadomości i polityka category
Recommended for you
Uwaga! W Kępnie i w Sycowie odnaleziono ciała zamordowanych dziewcząt.

Kępno: Myśliwi znaleźli zamordowaną dziewczynkę w lesie Dziewczynka miała ręce i nogi owinięte taśmą klejącą....