Ile zarabia Robert Lewandowski? Znajduje się wśród najbogatszych Polaków

Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium znalazł się na liście 40 najbogatszych Polaków w rankingu tygodnika „Wprost” w 2018 roku. W notowaniu są też takie nazwiska sportowców jak Marcin Gortat, Agnieszka Radwańska czy Ewa Chodakowska [Robert Lewandowski zarobki].

Ile zarabia Robert Lewandowski?  W śród najbogatszych Polaków figuruje również Robert Lewandowski

Zarobki Roberta Lewandowskiego

Według najnowszego notowania tygodnika „Wprost”, majątek Roberta Lewandowskiego wyceniany jest na 353 miliony złotych. Pozwala to gwiazdorowi reprezentacji Polski plasować się na 13. miejscu w rankingu 40 najbogatszych Polaków.

Filar Bayernu Monachium inkasuje co roku minimum 15 milionów euro w ramach kontraktu, jaki ma podpisany z klubem (ponadto, dostaje też dodatkowe premie). Polak, bierze też udział w różnych kampaniach reklamowych, a także prowadzi własne interesy, rozwijając swoje firmy. Jego majątek zatem dziwić nie może.

Na zarobki narzekać nie może również Marcin Gortat. Polski rodzynek w najlepszej koszykarskiej lidze świata (gra obecnie w zespole Los Angeles Clippers), ma, według najnowszego rankingu, około 300 milionów złotych na swoim koncie i zajmuje 17. miejsce.

Na liście pojawiają się też takie nazwiska jak Agnieszka Radwańska czy Ewa Chodakowska. Najlepsza polska tenisistka ostatnich lat, która zdecydowała się zakończyć już sportową karierę, ma majątek wyceniany na 106 milionów złotych (30. miejsce). Z kolei polska trenerka fitness cieszy się nieco większymi zarobkami, bo rzędu 130 milionów złotych (29. miejsce).

Dodajmy, że w rankingu przoduje Sebastian Kulczyk, syna Jana Kulczyka. Jego majątek opiewa na zawrotną sumę 7 miliardów złotych.

Majątki polskich sportowców według najnowszego rankingu tygodnika „Wprost”

13. miejsce – Robert Lewandowski (353 miliony złotych)
17. miejsce – Marcin Gortat (300 milionów złotych)
29. miejsce – Ewa Chodakowska (130 milionów złotych)
30. miejsce – Agnieszka Radwańska (106 milionów złotych)

Reklamy

1 comment on “Ile zarabia Robert Lewandowski? Znajduje się wśród najbogatszych Polaków

  1. Pingback: Lewandowski w śród najbogatszych polaków! Ile zarabia?

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.