Korwin-Mikke zmasakrował intelektualnie Unię Europejską! „Czerwoni nie chcą porzucić swoich marzeń”

Jeden z liderów Konfederacji Janusz Korwin Mikke w swoim stylu podsumował 15-lecie członkostwo Polski w Unii Europejskiej. 1 maja 2004 Rzeczpospolita Polska przystąpiła do Wspólnoty Europejskiej. Jak mówi prezes partii Korwin data wcale nie jest przypadkowa! „Czerwoni nie chcą porzucić swoich marzeń”. 

Jak czytamy w „Super Expressie” Korwin wprost pisze, że „każdy socjalizm – czy to narodowy socjalizm Hitlera, czy francuski socjalizm Mitteranda – jest Złem Wcielonym i MUSI skończyć się katastrofą. Prędzej czy później. Jeśli zabieramy tym, którzy ciężko pracują, a dajemy leniom i nierobom – to następuje ogólna demoralizacja i nieuchronny upadek”.

Dodatkowo lider Konfederacji przypomina, że przed referendum w 2003 r. przeciwników Anschlußu w ogóle nie dopuszczono do głosu. Wszyscy, którzy nie byli za wejściem do UE mieli zakaz pokazywania się w mediach. Tylko raz! Jeden raz dopuszczono sceptyków UE w programie Moniki Olejnik. Gdzie młodzieżówki partii dyskutowały na temat referendum.

„Nasza partia (i „Samoobrona”) była przeciwko – i p. Monika Olejnik, która to prowadziła, powiedziała, że gdyby miała decydować na podstawie tej dyskusji, to głosowałaby przeciwko!”. – pisze Korwin w „Super Expressie”.

Dodatkowo Korwin-Mikke przypomina, że mimo propagandy i zakazu medialnego by przeciwników UE pokazywać w publicznej  23 proc. zagłosowało przeciwko.

„Teraz rozczarowanie w stosunku do Unii znacznie wzrosło – więc liczę, że na KONFEDERACJĘ zagłosuje więcej niż 23 proc. wyborców” – pisze w „Super Expressie” lider Konfederacji.

Źródło: Super Express

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

105 More posts in Aktualności category
Recommended for you
Z cyklu dobre, bo polskie: Zamek Książ w Wałbrzychu