Korwin-Mikke zmasakrował intelektualnie Unię Europejską! „Czerwoni nie chcą porzucić swoich marzeń”

Jeden z liderów Konfederacji Janusz Korwin Mikke w swoim stylu podsumował 15-lecie członkostwo Polski w Unii Europejskiej. 1 maja 2004 Rzeczpospolita Polska przystąpiła do Wspólnoty Europejskiej. Jak mówi prezes partii Korwin data wcale nie jest przypadkowa! „Czerwoni nie chcą porzucić swoich marzeń”. 

Jak czytamy w „Super Expressie” Korwin wprost pisze, że „każdy socjalizm – czy to narodowy socjalizm Hitlera, czy francuski socjalizm Mitteranda – jest Złem Wcielonym i MUSI skończyć się katastrofą. Prędzej czy później. Jeśli zabieramy tym, którzy ciężko pracują, a dajemy leniom i nierobom – to następuje ogólna demoralizacja i nieuchronny upadek”.

Dodatkowo lider Konfederacji przypomina, że przed referendum w 2003 r. przeciwników Anschlußu w ogóle nie dopuszczono do głosu. Wszyscy, którzy nie byli za wejściem do UE mieli zakaz pokazywania się w mediach. Tylko raz! Jeden raz dopuszczono sceptyków UE w programie Moniki Olejnik. Gdzie młodzieżówki partii dyskutowały na temat referendum.

„Nasza partia (i „Samoobrona”) była przeciwko – i p. Monika Olejnik, która to prowadziła, powiedziała, że gdyby miała decydować na podstawie tej dyskusji, to głosowałaby przeciwko!”. – pisze Korwin w „Super Expressie”.

Dodatkowo Korwin-Mikke przypomina, że mimo propagandy i zakazu medialnego by przeciwników UE pokazywać w publicznej  23 proc. zagłosowało przeciwko.

„Teraz rozczarowanie w stosunku do Unii znacznie wzrosło – więc liczę, że na KONFEDERACJĘ zagłosuje więcej niż 23 proc. wyborców” – pisze w „Super Expressie” lider Konfederacji.

Źródło: Super Express

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.