Lotnisko w Radomiu, które kosztowało 120 milionów zł zbankrutowało. Powód to brak klientów.

Socjalizm w praktyce. Na budowę portu lotniczego w Radomiu wydano 120 milionów złotych, mimo iż wszyscy eksperci ostrzegali, że lotnisko nie będzie mieć klientów i upadnie. Zgodnie z przewidywaniami opustoszałe lotnisko stało się pośmiewiskiem i zbankrutowało. Co wymyślił nasz rząd? Skoro lotnisko w tym miejscu splajtowało, to rządzący postanowili je kupić za pomocą Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze” i… jeszcze rozbudować za 425 miliony złotych z kieszeni podatników! Potworność bezmiaru ludzkiej głupoty nie zna granic.

Radom – port lotniczy

Dodajmy tylko, że przed tym działaniem Ministerstwo Infrastruktury konsultowało pomysł z siedmioma liniami lotniczymi i wszyscy zgodnie przyznali, że rozbudowa radomskiego portu nie ma sensu, ponieważ większość przewoźników zwyczajnie nie chce stamtąd latać! 
To kolejny symbol patologii jakie od lat kwitną w naszym państwie – jedno wielkie marnotrawstwo pieniędzy. Skończmy z patologicznymi zjawiskami, które od lat rozwijane są przez kolejne polskie rządy! 13 października pokaż „Bandzie czworga” z PiS-PO-SLD-PSL czerwoną kartkę i głosuj na Konfederację, jedyną siłę antysystemową!

Reklamy