Rzeszów: Ukraińscy studenci zrywali polskie flagi. Za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

Jak podaje portal nowiny24.pl, dwóch studentów z Ukrainy, którzy byli pod wpływem alkoholu, zrywali polskie flagi powieszone na latarniach i maszerowali z nimi przez miasto. Później, gdy zobaczyli policjantów, porzucili je i zaczęli uciekać. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem

Do tego incydentu doszło w czwartek, około 3.00 nad ranem. Wówczas dwóch mężczyzn zaczęło zrywać zawieszone na latarniach polskie flagi. O ich zachowaniu natychmiast poinformował policję osoba obsługująca miejski monitoring.

Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol policji, który szybko namierzył mężczyzn idących z polskimi flagami. Gdy ci zauważyli funkcjonariuszy policji, porzucili je i zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu udało się ich zatrzymać.

Z informacji podanych przez rzeszowską policję wynika, że byli to dwaj nietrzeźwi studenci z Ukrainy w wieku około dwudziestu lat.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

92 More posts in Aktualności category
Recommended for you
W Europie coraz częściej kobiety zgłaszają, że zostały zgwałcone przez taksówkarzy. To już poważny problem zwłaszcza, gdy za kierownicą siedzi migrant a kobieta jest pod wpływem alkoholu.

W minioną niedzielę, 25-letnia kobieta wzięła taksówkę w okolicy Bielan. Gdy do niej wsiadała nie...