Skandaliczne zachowanie Ukraińców w Rzeszowie! Grozi im więzienie

Skandalicznego czynu dopuścili się Ukraińcy, którzy na co dzień studiują w Rzeszowie. Teraz grozi im nawet więzienie.

Ukraińcy coraz częściej przyjeżdżają do Rzeszowa. Na miejscu jest bowiem wiele uczelni, w których podejmują studia. Niestety, niektórzy z nich nie potrafią uszanować gościny i zachowują się karygodnie.

Na przestrzeni miesięcy odnotowywano już incydenty z udziałem naszych wschodnich sąsiadów. O ostatnim z nich informuje serwis internetowy nowiny24.pl. Podaje on, że dwaj Ukraińcy dopuścili się incydentu, który teraz może sprawić, iż będą mieć kłopoty z prawem. W grę wchodzi nawet więzienie!

Ukraińcy mogą mieć duże kłopoty. Wszystko przez ich zachowanie w mieście

Ukraińcy mogą mieć spore problemy. Wszystko przez ich zachowanie w centrum Rzeszowa. To tam dopuścili się bowiem czynu, który teraz może wpędzić ich w kłopoty z prawem.

Do incydentu doszło około godziny trzeciej nad ranem. Dwaj mężczyźni maszerowali jedną z ulic przyległych do rzeszowskiego rynku. W pewnym momencie dostrzegli, że na jednej z latarni zawieszone są polskie flagi. To zadziałało na nich, jak płachta na byka. Postanowili je zerwać!

Swój cel zrealizowali bardzo szybko, jednak nie spodziewali się, że ich akcja została dostrzeżona. Wszystko widział bowiem pracownik miejskiego monitoringu, który obserwował całe zajście na kamerach. Wezwał więc policję, która rozpoczęła poszukiwania rabusiów.

Okazało się, iż kontynuowali oni swój marsz przy okazji wymachując polskimi flagami. Gdy zauważyli nadjeżdżający radiowóz, rzucili się do ucieczki. Po drodze wyrzucili flagi, które wcześniej ukradli z jednej z miejskich latarni.

Ich ucieczka nie trwała jednak zbyt długo. Funkcjonariusze policji dogonili Ukraińców i zatrzymali mężczyzn.

– Okazało się, że było to dwóch obywateli Ukrainy w wieku około dwudziestu lat. Mężczyźni są studentami jednej uczelni w Rzeszowie – mówi przedstawiciel służb, który dodaje również, że byli oni pod wpływem alkoholu.

– Policjanci wyjaśniają sprawę pod kątem popełnienia przestępstwa z art. 137 Kodeksu Karnego. Cudzoziemcom grozi kara grzywny i ograniczenia wolności do roku – podaje serwis nowiny24.pl.

Źródło: otopress.pl/2019/03/09/ukraincy-rzeszow-flagi/


Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.