W Katowicach wciągnięto chłopca do auta. Policja ustala tożsamość ofiary

W poniedziałkowe popołudnie organy bezpieczeństwa otrzymali zgłoszenie od mężczyzny zaniepokojonego sytuacją, której był świadkiem w czasie gdy wraz z małżonką i dziećmi wybrał się na spacer do parku Załęskiego w Katowicach

Rodzina była świadkiem sytuacji, w której dwóch mężczyzn i kobieta siłą wciągnęli do samochodu chłopca w wieku ok. 7 lat.

Małżeństwo o całej sytuacji zdecydowało się zawiadomić dopiero w czwartek, trzy dni po wydarzeniu gdyż obawiali się konsekwencji za brak uprawnień do latania dronem w miejscu publicznym. Mężczyzna był pewien, że zdołał nagrać sytuację ale zamiast tego zrobił zdjęcie ponieważ jak twierdzi, “spanikowałem i nie chciałem żeby mnie zobaczyli”

112

Śledczy w ostatnim czasie nie otrzymali zgłoszeń o zaginięciu dziecka ale też nie zamierza lekceważyć tego zgłoszenia. Sprawę skierowano do mediów w celu nagłośnienia sytuacji aby osoby, które wiedzą coś na ten temat, niezwłocznie zawiadomiły o tym odpowiednie służby.

Prosimy czytelników o pomoc w nagłośnieniu gdyż sprawa jest dość niepokojąca i nie należy jej ignorować.

Źródło: https://wmeritum.com/katowice:-kim-jest-uprowadzony-w-parku-chlopiec

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

92 More posts in Aktualności category
Recommended for you
W Europie coraz częściej kobiety zgłaszają, że zostały zgwałcone przez taksówkarzy. To już poważny problem zwłaszcza, gdy za kierownicą siedzi migrant a kobieta jest pod wpływem alkoholu.

W minioną niedzielę, 25-letnia kobieta wzięła taksówkę w okolicy Bielan. Gdy do niej wsiadała nie...