Jest i Grzegorz Braun! Mamy silną prawicę z ogromnym potencjałem!

Wszystko wygląda dobrze

Porozumienie już jest. Grzegorz Braun dołącza do Korwina-Mikke, Winnickiego i Liroya. Wszystko wygląda dobrze. Znakomite są te obrazki z orszaku Trzech Króli, czy te z „sesji bilardowej”. Panowie idą w dobrym kierunku, pokazują się publicznie razem i uwiarygadniają swoje intencje względem potencjalnych wyborców. Bardzo ważne jest, aby od samego początku do końca za pijar brać się na poważnie. Nie ma miejsca na błędy i jakąkolwiek indolencję. Panowie wyglądają poważnie i wydają się być zjednoczeni w jednym, konkretnym celu – wydostać Polskę ze szponów Unii Europejskiej. O powszechnej głupocie poplątanej z nieziemską biurokracją Unii nie będę już pisał, bo Ci bardziej świadomi i tak wiedzą czym jest Unia i jaką rolę odgrywa w niej Polska, a Ci mniej świadomi zapewne nie doczytają tego tekstu do końca i urządzą festiwal dyletantyzmu w komentarzach. Więc o Unii Europejskiej koniec.

Niepodważalnie

Koalicja na prawicy zatem rośnie w siłę. Wszystko wygląda dobrze. Mamy już kilka czynników, które jeżeli zostaną w porę zauważone przez wyborców, mogą okazać się dla owych bardzo kuszące.

Pierwszy czynnik: Patriotyzm, który niepodważalnie wnosi do koalicji Ruch Narodowy z Panem Winnickim i Bosakiem na czele.

Drugi czynnik: Liberalizm, a więc realna szansa na wzbogacenie się dla pracowitych i uczciwych ludzi, który niepodważalnie wnosi Korwin-Mikke wraz posłem Marcem.

Trzeci czynnik: Katolicyzm, czyli nieodłączny element wolnej i silnej Polski, który niepodważalnie wnosi Grzegorz Braun i jego organizacja Pobudka.

Czy Kościół Katolicki odważy się poprzeć prawicową koalicję?

Przydałby się jednak jeszcze jakiś silny, ponad-polityczny „protektorat”. Tak jak projekt Trójmorza, aby się nie rozlecieć potrzebuje obecnie „protektoratu” Stanów Zjednoczonych, którym Niemcy się nie postawią, tak i projekt prawicowej koalicji potrzebuje jakiegoś nie związanego politycznie spoiwa, które zagwarantuje mu definitywną wiarygodność. Kościół Katolicki byłby idealny. Od czasów zakończenia II Wojny Światowej nie było w Polsce prawicowego projektu o tak dużym potencjale, zrzeszającym tak uznanych krytyków obecnej sceny politycznej jak dzisiaj. Jeżeli w Polsce ma w końcu skończyć się socjalizm to jest to właśnie ten moment. To jest początek czegoś bardzo dużego. Kościół Katolicki jako adwokat moralności i sprawiedliwości powinien jasno i publicznie poprzeć koalicję na prawicy, która ma miejsce! To się naprawdę dzieje!

Źródło: Salon24.pl

Czytaj także: Narodowy Bank Polski nie planuje sprowadzać rezerw złota do kraju.

One Comment

Dodaj komentarz

37 More posts in Wiadomości i polityka category
Recommended for you
Uwaga! W Kępnie i w Sycowie odnaleziono ciała zamordowanych dziewcząt.

Kępno: Myśliwi znaleźli zamordowaną dziewczynkę w lesie Dziewczynka miała ręce i nogi owinięte taśmą klejącą....