Zaginęła 17-letnia Patrycja Zawadzka. Cała Polska udostępnia!

 

Zaginęła Patrycja Zawadzka. 17-latka przed majówką pojechała do Warszawy spotkać się ze swoim chłopakiem. Jednak jej ślad urywa się w Berlinie, skąd zapłakana zadzwoniła do matki. Od tamtego tajemniczego telefonu nie ma kontaktu z dziewczyną. Stołeczni policjanci publikują zdjęcie zaginionej Patrycji i proszą o pomoc w jej odnalezieniu.

Zaginęła Patrycja Zawadzka. 17-latka była ubrana w czarne lub szare leginsy czarne sportowe buty i białą bluzę, czarną kurtkę typu bomberka oraz różową torebkę na ramię. Wzrost: 152 cm, Waga: 50-52, Kolor oczu: zielono-szare, Kolor włosów: jasny blond. Ma bardzo jasną karnację.

Wedle relacji rodziny, Patrycja wyjechała z podwarszawskich Szelków do Warszawy w środę 24 kwietnia br. Tam miała spotkać się ze swoim chłopakiem. Nie poinformowała najbliższych, że para zamierza wybrać się do Berlina. To właśnie ze stolicy Niemiec dziewczyna zadzwoniła do matki. 25 kwietnia 17-letnia Patrycja dzwoniła z telefonu przypadkowej osoby, którą zaczepiła na dworcu w Berlinie – telefon nastolatki miał być popsuty. Nie wyjaśniła dlaczego przebywa za granicą – po chwili rozłączyła się.

Mama Patrycji zadzwoniła pod numer, z którego dzwoniła córka. Telefon odebrała już jego właścicielka, która poinformowała matkę Patrycji, że przebywa ona ze swoim chłopakiem na berlińskim dworcu, a telefon dziewczyny nie działa. Od tamtej pory nastolatka nie kontaktowała się z rodzicami, nie wiadomo, gdzie przebywa. Jej zaginięcie zostało zgłoszone warszawskiej policji.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek istotne informacje, proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 22 603 94 50 lub 112.

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.