Znalazł i zwrócił portfel muzułmance. W ramach wdzięczności powiedziała „Odpuść sobie centra handlowe w weekendy – dobrze Ci radzę”

Redakcja portalu wmeritum.com otrzymała wiadomość o Pawła, mieszkańca Warszawy z informacją o wydarzeniu jakie dzisiaj miało miejsce w jednej z Warszawskich galerii handlowych.

Paweł, nadawca wiadomości wysłał następującą wiadomość do redakcji portalu wMeritum:

 

„Witam. Mam na imię Paweł i rozsyłam informacje do redakcji serwisów informacyjnych ponieważ dziś wydarzyło się coś co nie daje mi spokoju. Podczas zakupów znalazłem portfel cudzoziemki z pieniędzmi i dokumentami. Usiadłem na ławce aby dokładnie sprawdzić do kogo należy zguba i w tym samym momencie zobaczyłem kobietę w burce która ewidentnie szukała swojej portmonetki bo zobaczyłem jak zdenerwowana rozglądała się na wszystkie strony. Nie miałem ochoty oddawać jej tych pieniędzy ale coś mnie skłoniło aby to zrobić. Było mi trochę głupio ponieważ przez 10 minut patrzyłem jak szuka portfela borykając się z dylematem (oddać czy nie oddać). Podszedłem do niej i zwróciłem portfel wraz z zawartością. Kobieta wręcz wyrwała mi go z ręki i przeglądając zawartość portfela zamówiła windę. Zacząłem żałować, że oddałem jej tą portmonetkę ponieważ kobieta nawet mi nie podziękowała za uczciwość. Gdy otworzyły się drzwi windy, kobieta zamiast wejść do niej popatrzyła się na mnie kiwając palcem abym podszedł do niej. Gdy podszedłem usłyszałem takie zdanie cyt. „Odpuść sobie centra handlowe w weekendy – dobrze Ci radzę” Nie wiedziałem o co chodzi tej kobiecie. Pomyślałem, że jest zła na mnie ponieważ tak długo zastanawiałem czy jej to oddać ale szybko skojarzyłem sobie to było to ostrzeżenie przez ewentualnym zamachem. W pierwszej kolejności rozesłałem wiadomość do rodziny i znajomych opisując okoliczności wydarzenia i poprosiłem aby w weekendy unikali zaludnionych miejsc ponieważ tak powiedziała mi ta muzułmanka. Uznałem, że warto jest poinformować innych ludzi dlatego rozsyłam tę wiadomość do portali informacyjnych”

Mężczyzna wydaje się mówić prawdę ale dokładnie nie wiemy co miała na myśli ta kobieta mówiąc „Odpuść sobie centra handlowe w weekendy – dobrze Ci radzę” Może chodziło jej o to, że mężczyzna tak długo zastanawiał się nad zwrotem zgubionych rzeczy lub źle ją zrozumiał.

Na wszelki wypadek przekazujemy nadesłane informacje.

Reklamy

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.